Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Stan Prawny

Mam pytanie do administratorów:

  • Na jakie przepisy powołują się odnośnie wysyłanych informacji do urzędów, szczególnie z profili zarejestrowanych?
  • Czy informacje wysyłane z aplikacji Sygnalista na oficjalne adresy e-mail Urzędów, są podpisywane podpisem kwalifikowanym?
  • Dlaczego kasujecie wpisy które nie naruszają regulaminu forum? Jeśli naruszają, dobrze byłoby wskazać który pkt!

Szanowny @ Nelek

Każdy urząd, każda instytucja, każda służba, ma obowiązek zareagowania na zgłoszenie obywatela niezależnie od tego w jakiej formie to zgłoszenie zostało złożone i jakim podpisem sygnowane, jeśli takie zgłoszenie informuje o przestępstwie lub wykroczeniu .  Na potwierdzenie tych słów  mamy kilka tysięcy informacji, że na nasze zgłoszenia  jest reakcja ze strony odbiorców takich zgłoszeń .

Jesteśmy aplikacją społeczną nie czerpiemy żadnych korzyści od naszych użytkowników, a także  od odbiorców ich zgłoszeń , dlatego będziemy usuwać każdego Twojego posta jeśli będzie zawierał materiały promujące Twój komercyjny produkt lub  informacje przekierowujące naszych użytkowników na Twoją komercyjną  stronę.  Sugerujemy skupienie się na własnej aplikacji i Życzymy wielu Sukcesów

Jeśli chciałby Pan wspólnie walczyć z naruszeniami prawa i porządku publicznego prosimy o kontakt na adres we.are@eon46.com.