OFERTA DLA FIRM

SYGNALISTA W TWOIM BIZNESIE

SPERSONALIZOWANY
DO TWOICH POTRZEB

Aplikacja może być modyfikowana i ulepszana oraz dostępna w całej wspólnocie europejskiej. Polska i Niemcy korzystając z naszej aplikacji, dają wyznacznik, iż produkt ten jest przyjemny w odbiorze, ale przede wszystkim spełnia swoją funkcję bez względu na miejsce przebywania sygnalisty. Wygląd może być przystosowany do potrzeb zamawiającego, dzięki temu będzie spersonalizowanym produktem dla wybranego przedsiębiorstwa. Aplikacja może być wzbogacona o nowe funkcje, takie jak stworzenie panelu do zbierania zgłoszeń, czy też dodania nowych kategorii, mające zastosowanie w miejscu pracy. Wszystkie pomysły i zmiany na pierwotnym projekcie ustalamy indywidualnie.

Poznaj nowe funkcje aplikacji

NOWE
KATEGORIE

Chcesz dodać nowe kategorie do swojej aplikacji? Uważasz, że istniejące podkategorię trzeba rozbudować lub zmodyfikować? Twoja branża ma specyficzne warunki pracy? Aplikację można rozbudowywać i aktualizować na potrzeby Twoich pracowników.

PANEL
ADMINISTRACYJNY

Chcesz gromadzić wszystkie nadesłane zgłoszenia w jednym miejscu? Możesz przeglądać je kategoriami lub datą nadesłania. Wszystkie konta pracowników zostaną zintegrowane z Twoją platformą, a dzięki alertom, żadne zgłoszenie nie zostanie pominięte.

zintegrowane
powiadomienia

Chcesz być na bieżąco ze swoimi pracownikami? Możesz wysyłać do nich wiadomości, które wyświetlą się jako alerty w aplikacji. Przekazuj najważniejsze informacje z działu HR lub informuj o zbliżających się szkoleniach, które są skutkiem wcześniejszych zgłoszeń.

wsparcie
24h

Jest noc, ale nie chcesz czekać do rana na kontakt z naszym działem wsparcia? A może chcesz zaktualizować aplikację o nowe funkcje poza godzinami pracy Twoich Sygnalistów? Oferujemy Ci całodobowe wsparcie naszych konsultantów, bez względu na miejsce wykonywania Twojej działalności.

46% polskich firm doświadczyło korupcji, a 49% łapownictwa oraz nadużyć księgowych. Tylko 17% respondentów zgłosiło ten fakt - to nie tylko przestępstwo gospodarcze, ale również strata dla firm i gospodarki.

72% badanych przedsiębiorców nie wdrożyło programów antykorupcyjnych, a co więcej prawie połowa nie posiada formalnych procedur oraz nie przeprowadza formalnego procesu oceny ryzyka w tym zakresie.

W wyniku wykrytych oszustw i nieprawidłowości 61% przedsiębiorstw w Polsce w ostatnich 24 miesiącach straciło ponad 0,4 mln zł. [raport PwC „Global Economic Crime Survey 2020”].

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I ZYSKAJ DARMOWĄ KONSULTACJĘ

INDYWIDUALNA WYCENA I DOPASOWANIE FUNKCJI APLIKACJI DO POTRZEB TWOJEGO BIZNESU

LUB ZADZWOŃ OSOBIŚCIE

+48 602 723 009